Moderní ski test centrum v Krkonoších

I v letošní sezóně významným způsobem spolupracujeme s ikonou sjezdového lyžování - značkou STÖCKLI. K přecházejícím modelům STÖCKLI z minulé sezóny do sezóny letošní jsme doplnili i nový typ lyží LASER AR včetně všech upgradovaných modelů řady LASER.

Novinkou v rámci našeho moderního test centra je rakouská značka KÄSTLE, která je rovněž k testování v celé její výrobní řadě (vyjma freeridových lyží).

Aktuální modely jsme doplnili i v rámci skialpinistické půjčovny, ve které si můžete zapůjčit / otestovat již tradiční širokou nabídku značky SCOTT, nově KÄSTLE a skialpovou speciálku od STÖCKLI – model EDGE 88.

Rádi bychom připomněli, že všechny lyže našeho ski test centra ( ale i běžné půjčovny!), jsou pravidelně servisované v našem moderním servisním centru MONTANA. To znamená, že v případě sportovních a závodních modelů lyží si můžete vyzkoušet nejenom vlastní lyžařské značky, ale zároveň i náš věhlasný sportovní servis včetně dokonale ostré hrany – MONTANA Race Edge.

U nás testujete ZDARMA!!!

Pokud se rozhodnete následně testovací nebo nový model zakoupit, cena půjčovného (1 den testování odkoupeného modelu) vám bude odečtena z pořizovací ceny.

U kategorie sportovních a závodních lyží zároveň automaticky provedeme formátovací servis včetně navoskování a seřízení vázání na elektronické stolici.

V případě nákupu nových lyží Stöckli řady LASER, Otree, Stormrider a Edge dále nabízíme bonus sezóního servisu (1x sportovní servis, 1x komplexní hrana + mazání) zdarma. Podrobné informace najdete zde.

Testovací lyže v naší nabídce

  •  Stöckli - WRT ST, WRT GS FIS, WRT SL FIS, LASER GS, LASER SL, LASER SC, LASER AR, LASER SX, LASER CX, LASER AX, LASER MX, Otree, Otree Motion, Stormrider, Axis Pro, Axis Motion, Axis Comp + skialpové lyže: Edge 88
  •  Kästle - RX12 GS, MX 67, MX 74, PX 71, DX 73, DX 85, JX 68, skialpové lyže: TX 82, TX 90
  •  Scott - The Ski + skialpové lyže Slight 83, Slight 93, Slight 100, Superguide 88, Superguide 95, Superguide 105, Speedguide 80
  •  Augment - SL Race Carving, SC On Piste, All Mountain 77
  •  Lusti - RC GS, RC SL, PC 74, PC 71, LP 68, LP 72
  •  Rossignol - ShortTurn, LongTurn, MultiTurn, Nova 8, Nova 10
  •  RTC - kompletní řada lyží

Nabídka lyží v našem test centru

              

Lyže VIP

RTC CARVE – Sports carve

RTC CARVE – Sports carve

Unikátní lyže z řady Sports carve určená pro výkonnostní a sportovní lyžaře, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

128, 138, 148, 158, 168cm

RTC CROSS – Allmountain

RTC CROSS – Allmountain

Robustní a tuhá lyže z řady Allmountain vhodná do všech sněhových podmínek, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

150w, 150, 160, 170cm

RTC SKICROSS / GS

RTC SKICROSS / GS

Unikátní lyže z řady Skicross určená pro milovníky rychlé jízdy v dlouhých obloucích, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

165, 175, 185cm

Stöckli WRT ST

Stöckli WRT ST

World Cup lyže na střední oblouk
WRT: Worldcup Racing Team. To již mluví za vše. Tato lyže propojuje silné stránky slalomky a obřačky. Setkání agility se stabilitou. Výsledkem je "obřačka" pro krátké a střední oblouky, která zaujme každého fanouška závodního stylu jízdy. V balíčku s deskou WRT R-Speed a vázáním WRT-12 jsou splněny rámcové požadavky pro pocity mistra světa.

162, 172cm

Stöckli WRT GS FIS

Stöckli WRT GS FIS

World cup lyže na obří slalom
Potvrzeno: závodní mašina z produkce továrny Stöckli. Vybavena nejnovějšími poznatky ze Světového poháru splňuje WRT GS FIS všechna kritéria pro překonání rekordů. Maximální stabilita, enormní klid při jízdě, blesková schopnost reakce a extrémní zrychlení z oblouku jsou této "obřačce" vlastní. WRT GS FIS stojí ve startovací brance, aby dosáhla nejlepšího času. Tak na co ještě čekáte?

184cm

Stöckli WRT SL FIS

Stöckli WRT SL FIS

World cup lyže na slalom
Expert na slalom každým coulem. Nekompromisní obratnost, prvotřídní přenos síly a maximální grip patří ke standartnímu vybavení lyže WRT SL FIS. Je spolehlivým partnerem v rozhodujících setinách sekundy a postará se o prvotřídní závodní okamžiky. Tak kde jsou stupně vítězů?

155, 165cm

Stöckli LASER GS

Stöckli LASER GS

Lyže na obří slalom
Lyže pro vysoké tempo, precizní vedení oblouků a maximální zrychlení. S know-how získaným ve Světovém poháru vyvinutá pro střední až dlouhé oblouky. Přítomná Vario-Racing-Technology umožňuje citlivé zahájení oblouku a díky technologii Full-Edge-Contact vzniká prodloužená kontaktní plocha v průběhu oblouku, což se projeví vynikající kontrolou a precizností v jízdě.

175, 180, 185cm

Stöckli LASER SL

Stöckli LASER SL

Lyže na slalom
Dynamika a perfekce. Agilita a grip. Citlivé zahájení oblouku s pomocí Vario-Racing-Technology, osvědčené ve Světovém poháru, vynikající grip hran díky technologii Full-Edge-Contact dělají z této lyže i na strmém terénu slalomového specialistu. Milovníci krátkých oblouků si zde přijdou zaručeně na své.

155, 160, 165cm

Stöckli LASER SC

Stöckli LASER SC

Race Carver
Váš perfektní sportovní společník pro dny na sjezdovkách. Nezáleží jestli strmá nebo rovinatá sjezdovka, tvrdý nebo měkký povrch, rychlá nebo pomalá jízda. Tento all-rounder byl navržen pro všechno. Zaručuje maximální výkon a zábavu. Použité technologie dělají z této lyže sportovního krasavce pro každou situaci.

156, 163, 170cm

Stöckli LASER AR

Stöckli LASER AR

Allmountain lyže
Je jedno, co přijde. Tato lyže je skvělá pro každý kopec. Naprosto hravě zvládá sjezdovku i volný terén. Laser AR se vyznačuje přednostně svým lehkým jádrem a hranami. Kombinace široké špice a lehkého rockeru umožňuje lyži Laser AR optimální grip v oblouku a hravé elegantní změny směru.

168, 175, 182cm

Stöckli LASER SX

Stöckli LASER SX

Ski Cross
Laser SX se Vám bude líbit. Kombinace inovativního tvaru špice a technologie Turtle Shell Racing dělá tento úspěšný model ještě stabilnější, a tím i preciznější v rychlých obloucích. V únavě se s ním dá pohodlně a kontrolovaně sjíždět na hranách do údolí.

163, 170, 177, 184cm

Stöckli LASER CX

Stöckli LASER CX

Slalom Carver
Díky změněnému tvaru špice zahajuje tato sportovní univerzálka oblouk ještě rychleji a přesvědčí Vás i technologií Turtle Shell Racing, která zaručuje stabilitu ve všech situacích, aniž by byl omezen její hravý charakter. Skvěle se dokáže přizpůsobit změnám rytmu mezi krátkými a dlouhými oblouky.

156, 163, 170, 177cm

Stöckli LASER AX

Stöckli LASER AX

Allmountain lyže
Ráno si užívat čerstvý prašan, a odpoledne ostře řezané oblouky na sjezdovce. Přepracovaná Laser AX s adaptivní FEC technologií to umožňuje. Čím více přidáte tlaku do oblouku, tím víc se zmenšuje rocker a zvětšuje kontaktní plocha ve sněhu. Technologie Light Core propůjčuje Laser AX více agility při zachování vynikající stability.

161, 168, 175, 182cm

Stöckli LASER MX

Stöckli LASER MX

Dámský Sport Carver
První lyže řady Laser koncipovaná jako výlučně dámská lyže. Při vývoji této lyže úzce spolupracovali naši vývojoví specialisté s Tinou Maze. Nízká hmotnost díky technologii Light Core, perfektně vyladěná geometrie v kombinaci s kratšími dámskými délkami propůjčují lyži Laser MX přesně ty správné vlastnosti, které Vás na sjezdovce opravdu přesvědčí. Hravě jednoduché ovládnání doplňuje typické kvality řady Laser.

150, 156, 162cm

Stöckli Otree

Stöckli Otree

Allround lyže
Exklusivní design. Inovativní konstrukce. Žula a ušlechtilý kov na povrchu i bočnice z bambusových vláken přitahují vždy pozornost okolí. Elegantní univerzálka se vyznačuje snadným a pohodlným ovládáním. Na sjezdovce i při Après-Ski - vždy v centru pozornosti.

170cm

Stöckli Otree Motion

Stöckli Otree Motion

Dámská Allround lyže
Elegantní tvarem i výkonem. Exkluzivní designem. Ušlechtilé materiály jako jsou kov, žula či bambusová vlákna činí z této lyže absolutní střed pozornosti. I bez velké námahy je možno si skvěle užít den na lyžích. Přesvědčivé jízdní vlastnosti a ušlechtilý design jsou typickými znaky jedinečné lyže O Tree Motion.

156cm

              

Lyže SPORT

Scott SLIGHT 83

Scott SLIGHT 83

Nejnovější generace crossover lyží. Předurčeny k tomu, aby ovládly horské svahy. Se stejnou lehkou konstrukcí jako Slight 93 a Slight 100, jen na živější 83 mm široké platformě. Menší 250mm Pro-Tip Rocker zajistí větší přesnost na upraveném povrchu a revoluční krojení SCOTT 3D je tolerantnější i jistější ve všech terénech a za všech sněhových podmínek. Výkonné a lehké.

168cm

Scott SLIGHT 93

Scott SLIGHT 93

Představujeme model SCOTT Slight 93, nejnovější generaci univerzálních lyží. K sendvičové konstrukci s převratnou kombinací karbonových výztuh, lehkému dřevokompozitovému jádru a aramidovým vláknům přidejte rádius 15m a zjistíte, že lyže SCOTT Slight 93 zlepší schopnosti každého jezdce.

175, 180cm

Scott SLIGHT 100

Scott SLIGHT 100

Se stejnými vlastnostmi jako užší 93 mm model, tentokrát na širší platformě. Zásluhou sendvičové konstrukce s převratnými karbonovými výztuhami a lehkého dřevo-kompozitového jádra s aramidovými vlákny jsou lyže Slight lehké a mimořádně tuhé v torzi. Nízká hmotnost a výtečný výkon zaručují tomuto modelu výjimečnost na trhu. Se 100 mm pod botou a rádiem 17m se lyže SLIGHT stávají novým standardem all condition lyžování.

178, 188cm

Kästle RX12 GS

Kästle RX12 GS

Agresivní dlouhé oblouky | bezkonkurenční stabilita ve vyšší rychlosti | vykrojení inspirované závodním

Lyže RX12 GS jsou inspirované vykrojením závodních lyží, a tak velmi hbitě přecházejí z hrany na hranu. Léty prověřená sendvičová sidewall konstrukce společně s technologií Hollowtech 2.0 zaručují lepší pružnost a přilnavost ve vysokých rychlostech. RX12 GS jsou ideální pro milovníky jízdy na sjezdovce hledající lyže, které by přesně vykrajovaly delší, carvingové oblouky.

175, 182cm

Kästle RX12 SL

Kästle RX12 SL

Agresivní krátké oblouky | přesné hranění | vykrojení inspirované závodním

Lyže RX12 SL jsou inspirované vykrojením závodních lyží, a tak velmi hbitě přechází z hrany na hranu. Léty prověřená sendvičová sidewall konstrukce společně s technologií Hollowtech 2.0 zaručují lepší pružnost a přilnavost v krátkých rychlých obloucích. RX12 SL jsou perfektní na sjezdovku, pro milovníky krátkých, agresivních oblouků na manšestru, kde vynikne jejich schopnost zahranit na milimetr přesně. Tyto lyže jsou jasnou volbou pro všechny lyžaře hledající špičkové lyže s živým projevem a malým rádiem.

155, 165cm

Augment SL PRO

Augment SL PRO

Slalomová lyže odladěná od FIS slalomky. Maximální jistotu v oblouku zajišťuje sendvičová konstrukce, s vrstvami titanu, uhlíkových vláken a vrstvených jáder topolového a jaseňového dřeva a poskytuje výbušnou sílu při zahájení i ukončení oblouku.

165cm

Augment GS PRO

Augment GS PRO

Lyže určená pro závodníky masters pro jakýkoli typ závodu, na jakékoliv úrovni. Lyže je dostupná v několika délkách a tvrdostech, a tak si každý pro sebe může vybrat tu nejlepší kombinaci. Lyže je velmi oblíbená mezi lyžaři vysoké úrovně, vývojáři ji přirovnávají k Ferrari 488. Stejně jako všechny lyže je tvořena na stejné výrobní lince, ze stejných materiálů jako lyže Světového poháru.

181cm

Lusti RC SL

Lusti RC SL

Odladěná závodní slalomka pro zkušené lyžaře a vybrané závodní disciplíny. Její doménou jsou agresivní, krátké a rychle navazující oblouky hlavně na upravených sjezdovkách. Špičková kvalita materiálů a sandwichová konstrukce se dvěma titanalovými pláty zajišťuje vynikající podélnou i torzní tuhost a pružnost pro dynamickou a nekompromisně stabilní jízdu i na zmrzlém podkladu. Tato lyže se umí jezdci odměnit za aktivní vedení výborným držením na hraně a perfektně vyjetým obloukem, proto je ideální volbou pro výborné lyžaře, experty a amatérské závodníky. RC SL není příliš vhodná pro jízdu mimo upravené tratě. Výkonnější alternativou této lyže je profesionální závodní speciálka FR SL.

155, 165cm

Lusti RC GS

Lusti RC GS

Poctivá zbraň na tvrdý kopec, ideální pro střední a delší oblouky. Lyže vyžaduje určitou rychlost, za kterou se odmění stabilní a jistou jízdou. Tato odladěná obřačka je vhodná i pro velmi zkušené lyžaře a amatérské závodní lyžování. Její doménou je upravená sjezdovka a jejími přednostmi jsou ovladatelnost, stabilita a perfektně, čistě vyjeté oblouky. Díky šířce 70 mm pod botou dovoluje ještě extrémnější náklon. RC GS prostě jede rychle, čitelně a přesně. Konstrukce i geometrie předurčuje lyže k vynikajícím výkonům na upravených sjezdovkách a jízdu po hraně. Tato lyže není příliš vhodná pro jízdu mimo upravené tratě. Výkonnější alternativou této lyže je profesionální závodní speciálka FR GS.

175, 180cm

Rossignol Short Turn

Rossignol Short Turn

Hero ST Ti jsou komerční slalomky, které jsou určeny pro všechny milovníky krátkých až středních oblouků na upravené sjezdovce. I tento model letos přichází s novou technologií LCT, která má za úkol optimalizovat torzní a podélnou tuhost. Klasická sendvičová konstrukce s dvěma titanaly je odladěnou verzí modelu Elite ST Racing, který disponuje závodní deskou a postrádá rocker.

157, 167cm

Rossignol Long Turn

Rossignol Long Turn

Hero Elite znamená elitní, LT znamená „long turn“ a Ti odkazuje na přítomnost titanalu. Je tedy jasné, že tady míříme hodně vysoko. Přesně k nejvyššímu modelu komerční obřačky, která je pro letošek vybavena novou technologií LCT. Jedná se o „power rail“, ve skutečnosti tenký titanalový proužek, který je umístěn na středu lyže od špičky k patě a uložen na výšku. LCT slibuje lepší torzní tuhost, plynulý průhyb ve všech podmínkách, klid i stabilitu.

172, 182cm

Rossignol Multi Turn

Rossignol Multi Turn

Další zástupce rodiny Hero, který zhmotnil ideje Rossignolu z nejvyšších soutěží. Jak už název napovídá, je Multi Turn vybaven dvěma různými rádiusy. Díky slalomové špičce, která se oproti loňskému roku proměnila a perfektně se integrovala do tvaru lyže, se MT nechá velmi snadno vést do oblouku. Obřačkové krojení, které začíná těsně před vázáním, se stará o klid v jízdě. I tento model je vybaven technologií LCT (viz kategorie slalomek).

175, 183cm

              

Lyže TEST

Stöckli Axis Pro

Stöckli Axis Pro

Allround lyže
Její DNA: stabilní a komfortní. Její krédo: carving bez hranic. Tak se dá popsat nejlépe lyže Axis Pro. Tato lyže se vyznačuje naprosto jednoduchým ovládáním. Jedno, zda uvolněné oblouky, nebo rychlé sjezdy, krojené zatáčky, nebo jen vykružování - Axis Pro svým charakterem podporuje všechny záměry. Tak se stává z každého dne na lyžích nezapomenutelný zážitek.

170cm

Stöckli Axis Motion

Stöckli Axis Motion

Allround lyže
Elegantní, skromná a sportovní. To je lyže Axis Motion. Technologie Softflex propůjčuje této lyži hravou lehkost. A díky svojí sportovní, ale lehké konstrukci zvládá uvolněně a bez námahy každou sjezdovku. Lyže pro požitkářky.

149, 156, 163cm

Stöckli Axis Comp

Stöckli Axis Comp

Lyže Stöckli Axis Comp jsou univerzální lyže značky Stöckli. Přestože se jedná o nejlevnější model značky Stöckli, i zde můžete očekávat skvělou kvalitu, stejně jako u jeho dražších kolegů. I když tento model nemá titanal, jejich velmi kvalitní dřevěné jádro zajišťuje skvělé jízdní vlastnosti. Šířka středu 70 mm dělá tuto lyži sportovní s velmi příjemným, rychlým a přesným přehraněním. Velmi kvalitní dřevěné jádro zajišťuje klidnou jízdu za všech sněhových podmínek. Univerzálnost této lyže se potvrdí v každém druhu oblouku. Tento model je velmi tolerantní a dovede odpustit lyžařovi chyby. Lyže Axis Comp se ráda přizpůsobí lyžařovu stylu a je vhodný na příjemné a pohodlné celodenní lyžování.

Scott The Ski W

Scott The Ski W

Dámský model The Ski je specificky vyvinutý tak, aby si poradil se všemi typy lyžování a terénu. Lyže The Ski se vyznačují unikátní eliptickou sandwichovou konstrukcí, díky které jsou výjimečně tuhé v torzi. Dřevěné jádro v celé délce zajišťuje nesrovnatelnou flexi. S 3D bočním krojením a profilem Pro-Tip Rocker přináší model The Ski výkon a všestrannost ve všech podmínkách.

155, 160, 165ccm

Scott The Ski A

Scott The Ski A

Model The Ski je specificky vyvinutý tak, aby si poradil se všemi typy lyžování a terénu. Lyže The Ski se vyznačují unikátní eliptickou sandwichovou konstrukcí, díky které jsou výjimečně tuhé v torzi. Dřevěné jádro v celé délce zajišťuje nesrovnatelnou flexi. S 3D bočním krojením a profilem Pro-Tip Rocker přináší model The Ski výkon a všestrannost ve všech podmínkách.

175, 180, 185ccm

Kästle MX 67

Kästle MX 67

Živé lyže na sjezdovku | stabilní a přilnavé | špička kategorie all-mountain

Díky novému inovativnímu vykrojení, technologii Hollowtech 2.0 a sendvičové konstrukci inspirované závodními lyžemi jsou MX67 nejživější v modelové řadě MX. Jedná se o velice pružné a přesné all-mountain lyže určené na sjezdovku.

154, 162cm

Kästle MX 74

Kästle MX 74

Výkonné lyže na sjezdovku | stabilní a přilnavé | špička kategorie all-mountain

Díky novému inovativnímu vykrojení, technologii Hollowtech 2.0 a sendvičové konstrukci inspirované závodními lyžemi jsou MX74 nejdynamičtějším all-mountain modelem v MX modelové řadě lyží Kästle. Univerzální lyže na sjezdovku, které se ale nezaleknou ani terénu v blízkosti sjezdovek a v každé situaci zůstávají poddajné a přesné.

164, 172, 180cm

Kästle DX 73

Kästle DX 73

Spolehlivé lyže na sjezdovku | lehké a reaktivní | navržené pro ženy

Lyže DX73 (w) z dámské Vogue řady v sobě spojují všechny výhody lyží Kästle s tím rozdílem, že byly stvořeny přímo pro ženy. Jsou lehčí, reaktivnější a vázání je na lyži namontované tak, aby odpovídalo potřebám žen. Lyžařky si tak bezpochyby zamilují jejich intuitivní vedení lyží na sjezdovce i maximální spolehlivost.

148, 156, 164cm

Kästle DX 85

Kästle DX 85

Spolehlivé all-mountain lyže | lehké a reaktivní | navržené pro ženy

Lyže DX73 (w) z dámské Vogue řady v sobě spojují všechny výhody lyží Kästle s tím rozdílem, že byly stvořeny přímo pro ženy. Jsou lehčí, reaktivnější a vázání je na lyži namontované tak, aby odpovídalo potřebám žen. Lyžařky si tak bezpochyby zamilují intuitivní vedení lyží i ve volné terénu a jejich maximální spolehlivost.

160, 168cm

Kästle PX 71

Kästle PX 71

Univerzální carvingové lyže | dynamicky vyvážená jízda na sjezdovce

Univerzální PX71 jsou živé a hravé, jednoduše zábavné lyže na upravené svahy. Sendvičová sidewall konstrukce s prémiovým dřevěným jádrem a karbonovými výztuhami a technologie Hollowtech 3.0 zaručují mimořádnou pružnost lyží a přilnavost hran, a to i ve vysokých rychlostech. Toto jsou jednoduše carvingové lyže pro zkušené lyžaře. Těžko byste hledali jiné, které by byly stejně živé a zároveň by na sjezdovce podávaly naprosto vyvážený výkon.

155, 162cm

Kästle JX 68

Kästle JX 68

Vysoce kvalitní dětské carvingové lyže | high-performance sendvičová konstrukce | pro budoucí šampiony

Lyžím JX68 nechybí špičkové dřevěné jádro, léty prověřená sendvičová side-wall konstrukce ani technologie Hollowtech 2.0. Zkrátka maximálně „nadupané“ lyže pro malé závodníky. Nebo, pokud chcete, pro budoucí velké závodníky. Lyže byly navrženy pro mladé lyžaře, kteří už dobře zvládají techniku a přáli by si živější carvingové lyže, které přesně hraní, jsou maximálně přilnavé, v rychlých obloucích zůstávají stabilní a pomohou jim dostat se skrz všechny branky do cíle ještě rychleji.

133, 141cm

Augment All Mountain 77 TI-Carbon

Augment All Mountain 77 TI-Carbon

All Mountain 77 je opravdové SUV mezi allmountainovými lyžemi. Vytvořeno pro jakéhokoliv lyžaře na všechny terény. Šířka 77 mm pod botou je ideální především do měkčího sněhu nebo na jarní lyžování. Karbon přidaný do lyže jízdu v těchto podmínkách podpoří a vy tak můžete i v měkkém sněhu jet jízdu, jakou chcete.

Augment SC On Piste

Augment SC On Piste

S použitím stejných technologií a materiálů jako u závodních lyží byla vytvořena nejlepší a nejuniverzálnější lyže pro každodenní lyžování. Skvělá do všech podmínek, pro každou příležitost.

Augment SL Race Sport Carving

Augment SL Race Sport Carving

Slalomová lyže odladěná od FIS slalomky. Maximální jistotu v oblouku zajišťuje sendvičová konstrukce, s vrstvami titanu, uhlíkových vláken a vrstvených jáder topolového a jaseňového dřeva a poskytuje výbušnou sílu při zahájení i ukončení oblouku.

Lusti LP 68

Lusti LP 68

LP 68 jsou dámské sjezdovkové lyže spíše pro kratší a střední oblouky, které potěší široké spektrum lyžařek, i když cílí především na ty sportovněji zaměřené. Tato výkonná, sportovní, dámská lyže tvarově vychází ze slalomek RC, ale díky ubrání jednoho plátku titanalu je lyže snadněji ovladatelná a díky uzšímu středu umožňuje snadný přechod z oblouku do oblouku. I přes svou trochu nižší váhu je tato lyže dostatečně pevná a spolehlivá i ve středních rychlostech. LP 68 jsou prostě poslušné, snadno ovladatelné a i při vynaložení minimálního úsilí, zažijete perfektní prožitek z jízdy.

156, 161cm

Lusti LP 72

Lusti LP 72

LP 72 jsou dámské sjezdovkové lyže spíše pro střední a delší oblouky, které potěší široké spektrum lyžařek, i když cílí především na ty sportovněji zaměřené. Tato výkonná, sportovní, dámská lyže má stejně jako všechny lyže kategorie LP jeden pouze plát titanalu a je tudíž snadněji ovladatelná, ale přesto dostatečně pevná a spolehlivá i ve vyšších rychlostech. LP 72 jsou prostě poslušné, snadno ovladatelné a i při vynaložení minimálního úsilí, zažijete perfektní prožitek z jízdy.

150, 157cm

Lusti PC 71

Lusti PC 71

Charakteristika této agilní sportovní slalomky v sobě spojuje výkon se zábavou. Rozměry lyže napovídají, že krátké a střední oblouky na upravené sjezdovce jsou její doménou. Zesílená konstrukce dřevěného jádra v přední části lyže a dva titanalové pláty pak zajišťují, že i při vyšších rychlostech a razantním vedení je PC 71 stabilní a přesná. Velmi kvalitní náčiní pro zkušené jezdce a milovníky carvingového přetížení. Varianty nad 170cm poskytují zajímavý poměr přirozeného radiusu k délce lyže a jízda na nich je jedinečným sportovním zážitkem. PC 71 není ideální na smýkaný oblouk ani není příliš vhodná pro jízdu mimo upravené tratě.

160, 170, 180cm

Lusti PC 74

Lusti PC 74

Typický sjezdový crossover s šířkou pod botou 74 mm. Lyže nepatří k nejširším, přesto se dokáže dobře poprat i s rozměklým sněhem a svého uživatele uspokojí především ve středních a vyšších rychlostech. Tato poslušná, agilní výkonnostní lyže umožňuje snadný nástup do oblouku a následný klidný průjezd obloukem na hraně. PC 74 je prostě sportovní lyže vhodná pro celodenní použití, k jízdě ve středních rychlostech a středních obloucích na hraně.

171, 178, 185cm

Rossignol Nova 8

Rossignol Nova 8

Carvingové lyže NOVA 8 CA s elegantním bílým designem se zlatými prvky čekají na zkušené sportovně laděné lyžařky, které se nebojí rychlosti. Tužší pružnost "ACTIVE FLEX" s vystužením CARBON ALLOY MATRIX poskytují spolehlivou kontrolu jízdy a skvělé reakce při střídání hran. Nová technologie LCT, která má původ v dílně závodního oddělení, eliminuje kmity konců lyží, čímž přináší do jízdy potřebnou stabilitu a hladký začátek i ukončení oblouků. Na lyžích NOVA 8 CA budete lyžovat s pocitem jistoty a na svahu za vámi zůstane stopa perfektních oblouků.

Rossignol Nova 10

Rossignol Nova 10

Dámské sjezdové lyže ROSSIGNOL NOVA 10 Ti. Zcela nový dámský model sjezdových lyží značky Rossignol. Tento model je garancí perfektního výkonu a elegance. Konstrukce lyží Rossignol Nova 10 Ti byla navržena speciálně pro ženy. Dopřejte si perfektně projete oblouky a zažíjte pravý carvingový pocit. Na lyže byl použit systém LCT Soft, který se nachází v jádře po celé délce lyže a je tzv. aktivátorem energie do oblouků. Velmi nápomocná je také technologie Adaptive Flex, které pomůže začínajícím lyžařkám točit oblouky bez námahy a s větší kontrolou. Lyže Rossignol Nova 10 Ti jsou perfektním parťákem pro celodenní lyžování na sjezdovce.

Poradíme Vám s výběrem a v případě vašeho zájmu zajistíme instruktora lyžování – www.horski.cz.