Sjezdový program

Hlavní gró naší firmy je sjezdové lyžování. Nespokojíme se s minimální kvalitou, proto každý rok vybíráme zboží z nových kolekcí osvědčených výrobců, avšak zároveň se snažíme nabídkou uspokojit i příležitostné lyžaře.

Lyže nabízíme ve třech kategoriích – nové lyže z aktuálních kolekcí, testovací lyže (tj. jednou použité) nebo vyloženě použité lyže za ty nejlepší možné ceny. Za výrobce, kterým věříme, jsme si vytipovali Stöckli, Kästle, Scott, Augment, Rossignol, Lusti a RTC. Sortiment na domácí servis lyží a velkou škálu vosků a klistrů nabízíme od naší oblíbené firmy Toko.

Výrazně zastoupeným produktem jsou u nás nepochybně sjezdové přilby a brýle. Za zástupce toho nejlepšího jsme si vybrali POC, Neon a CP. Cenově dostupné jsou například od značek Scott či Hatchey.

Podobně bohatě jsme vybaveni ve sjezdových hůlkách. Sázkou na jistotu je populární značka Leki. Další zastoupené tradiční značky jsou Rossignol či Scott a pro milovníky značky Stöckli nabízíme i tuto variantu.

Každá u nás zakoupená lyže obsahuje individuální servis, na jehož základě je lyže 100% připravena k okamžitému použití (včetně seřízení vázání s potvrzením!).

Lyžař myslící na svoji bezpečnost by neměl minout ani ochranné pomůcky. Velmi oblíbené jsou páteřáky od značek POC, Scott, Rossignol či Hatchey.

Pyšníme se také velkou nabídkou lyžařských bot. Zde dlouhodobě spolupracujeme se značkami LangeRossignol a nově jsme doplnili sortiment o vyhřívanou kolekci lyžařských bot K2, která je v tomto směru světovým bestsellerem.

Nedílnou součástí naší prodejny je také lyžařské oblečení - počínaje dostupnými značkami CMP, Ziener, Scott a konče tím nejlepším od firem Ortovox či Colmar. V čepicích a dalších doplňcích jsme si oblíbili českou firmu Kama či rakouský Eisbär. U ponožek nedáme dopustit na firmu Lasting vyrábějící se v ČR, Eisbär, Lenz nebo OrtovoxRukavicím vévodí Leki, Ziener, Reusch, Scott nebo Snowlife.

Pro chladné dny jsme vybaveni vyhřívaným programem značek Sidas a Therm-Ic, jehož součástí jsou vyhřívané rukavice, vyhřívané ponožky, vyhřívané vložky nebo třeba také vyhřívané vesty.

Prémiové lyže Stöckli

stoeckli laser mx

Sezónní servis jako dárek pro sezónu 2020/21

Pouze u nás dostanete k zakoupeným lyžím RTC nebo STÖCKLI zdarma naši NOVINKU.

SEZÓNNÍ SERVIS

tento balíček servisních úkonů znamená pro vaše lyže komplexní péči pro celosezónní lyžování:

  • Komplexní servis (použití v polovině sezony a na jejím konci / zaletnění lyže)
  • Komplexní úprava hrany (obnova ostrosti / funkčnosti hrany v období mezi komplexními servisy)
  • Impregnace Race Waxer (impergance skluznice lyže – provádí se společně s komplexní úpravou hrany)

Tzn:

  • 1× komplexní sportovní servis v hodnotě á 950,- Kč
  • 1× komplexní úprava hrany včetně Race Edge v hodnotě á 490,- Kč
  • 1× impregnace Race Waxer (bezkontaktní mazání) v hodnotě á 180,- Kč
  • Celkem za sezónu ušetříte na přípravě vašich lyží 1.620,- Kč

Poznámka:

Každá u nás zakoupená lyže obsahuje individuální servis na jehož základě je lyže 100% připravena k okamžitému použití (včetně seřízení vázání s potvrzením!).

Nezapomeňte, že průběžný servis znamená ideální funkčnost a bezpečnost, ale i dlouhou životnost vašeho vybavení. Samozřejmě za předpokladu spolupráce s profesionálním servisem.

Víte že:

Kvalita a precizní švýcarské řemeslo jsou základními parametry značky Stöckli!

Výrobce lyží Stöckli se právem pyšní nejlépe připravenou lyží přímo z výroby. Finální broušení je prováděno na nejmodernějších technologíích firmy MONTANA. Všechny lyže procházejí několika fázemi výstupního servisu: BASE line – základní formátování skluznice a hrany, FINISH line – finální struktura a geometrie hrany včetně dokonale ostré hrany metodou RACE EDGE.

Lyže Stöckli jsou tedy dokonale připravené přímo z výroby a my připravujeme lyže v našem skiservisu ve Vrchlabí zcela totožným způsobem.

Absolutní novinkou při výrobě závodních lyží Stöckli je možnost nastavení individuálního úhlu odklonu spodní hrany. Tuto službu Vám rádi nabídneme i u nás díky stroji CRYSTAL RACE.

Augment / Beany /CMP / Colmar / CP / Crazy Ears / Descente / Eisbär / Granadila / Hatchey / Jailjam / K2 / Kama / Kästle / Lange / Lasting / Leki / Lenz / Lusti / Mango / Neon / Ortovox / POC / Reusch / Robla / Rossignol / RTC / Scott / Sidas / Stöckli / Svorto / Thermic / Toko / Zanier / Ziener