Prodejna

Jsme specializovaný obchod pro sjezdové lyžování a skialpinismus. Náš obchod má unikátní polohu v krásných Krkonoších při cestě do Špindlerova Mlýna s velkým parkovištěm bezprostředně vedle nástupu na lanovku do Skiareálu Bubákov – Herlíkovice. V našem obchodě najdete bohatý sortiment renomovaných výrobců různých cenových kategorií. Seženete u nás vše, co je potřeba – lyže, sjezdové boty, hole, přilby, brýle, chrániče, oblečení a doplňky a to jak pro dospělé tak i vaše děti. S výběrem a poradentstvím vám pomůže náš profesionální tým pracující v duchu rodinného podniku s letitou tradicí.

Sjezdový program

Sjezdový program

Sjezdové lyžování zůstává hlavním gró naší firmy. Nespokojíme se s minimální kvalitou, proto každý rok vybíráme zboží z nových kolekcí osvědčených výrobců, ale zároveň se snažíme nabídkou uspokojit i příležitostné lyžaře.

Číst více

Vyhřívané lyžařské boty K2

Vyhřívané lyžařské boty K2

Vyhřívané boty nejsou určeny pouze pro „zmrzlíky“, ale především pro ty lyžaře, kteří ocení komfort - třeba jako je tomu v případě vyhřívaných sedaček u nových automobilů.

Číst více

Skialpový program

Skialpový program

Naše skialpová půjčovna je vybavena skialpovými sety pro všechny, kteří chtějí se skialpinismem začít nebo si jenom chtějí vyzkoušet jinou výbavu.

Číst více

Věrnostní systém

Věrnostní systém

Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program, který přináší řadu výhod. Výhody věrnostního programu se nevztahují na již zlevněné zboží a služby.

Číst více

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

V případě, že chcete své přátele nebo příbuzné obdarovat zbožím nebo službou od nás a nejste si jisti, zda zvolíte správně, můžete využít DÁRKOVÉHO POUKAZU - na prodejnu, servis i půjčovnu.

Číst více