Moderní půjčovna elektrokol v Krkonoších

V rámci doplnění letních aktivit jsme připravili ojedinělý projekt cyklistických zážitků po krásách Krkonoš a okolí. Naše moderní půjčovna elektrokol je vybavena flotilou jedněch z nejkvalitnějších e-bike na trhu, a to sice značky KTM. Zvolené modely nejvyšší řady Macina Chacana, zajisté splní nároky a očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Společně s elektrokoly nabízíme možnost organizovaných výletů společně s našimi průvodci, nebo zcela individuální výpůjčky.

K elektrokolům lze zapůjčit i GPS navigace s předem nadefinovanými trasami, dále nabízíme možnost zapůjčení helem, batohů a dalšího drobného vybavení.

Našim cílem není apriori kvantita, ale kvalita služby, včetně bezpečnosti našich zákazníků!

Jsme si vědomi toho, že zpravidla nejdražší částí dovolené vás, našich zákazníků, obvykle bývá čas, který jste se rozhodli věnovat jenom a pouze sami sobě, vašim rodinám a přátelům.
Proto vaše důvěra nám svěřená jak v zimní sezoně, tak i nově v sezoně letní, je pro nás zavazující, vážíme si jí a děláme vše proto, abyste pokaždé odcházeli spokojeni a navíc se i rádi vraceli zpět k nám.

Zpestříte-li si pobyt v Krkonoších zážitkem formou e-bike vyjížďky na strojích KTM z naší půjčovny, určitě nezklameme vaše očekávání, a naopak vám zprostředkujeme kvalitní aktivní zážitek, na který se nezapomíná.

Pro spolupráci našeho projektu e-bike KTM jsme si za dodavatele kol a servisní podporu vybrali největší specializovanou prodejnu elektrokol KTM v ČR, rodinnou firmu KTM Chládek. Protože naším cílem není prodej nových elektrokol ani jejich servis, pro tento případ doporučujeme Tomáše Chládka a jeho firmu (www.ktmchladek.cz).

Věříme, že nás v létě navštíví nejenom naši věrní klienti ale i ti, kteří stále netuší, co se skrývá pod filozofií firmy VANCL sport.